PS4 Tamir

Ps4 Tamir | Ps4 Tamiri, Playstation Servisi ve Ps3 Tamiri mevzusunda garantili onarım ve orjinal parça ile cihazınız güvenilir ellerde. En uygun fiyat garantisi.

Doraplaystation servisi olarak biz 2006 senesinde onarım, bakım ve onarım hizmetlerini karşılamak amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana verdiği hizmetler ile rakiplerinden hep bir adım önde olması sebebiyle, en oldukça tercih edilen bakım, Onarım ve tamirat servisi haline gelmiştir. Türkiye’nin dört bir yanında geniş onarım ağı ile de kolay ulaşım imkanı sunmaktadır. Playstation Servisi, ps3 tamiri, , bakımı ve onarımı yönünde verdiği hizmetler ile  de en kaliteli bakım onarım servisi olmayı başarmıştır.

Her gün yenilenen ve ilerleyen teknoloji ile hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen bilgisayar oyunlarında meydana gelen yazılımsal ve tekniksel tüm arızalar ixirplaystation PS4 Tamir servisi tarafınca yapılmaktadır. Üstelik aleti teslim almış olduğu andan itibaren 3 iş günü içinde teslimatını gerçekleştirmektedir. Hem de tüm oyun aksesuarlarının bozulması durumunda da sizlere gene en iyi hizmeti vermekteyiz. Onarım ve bakımını yaptığımız tüm cihazlarda yüzde yüz 3 ay güvence vermekteyiz. Böylelikle 6 ay içinde hasar gören ürününüzü yeniden getirerek parasız servis imkanından yaralanma olanakları sunmaktayız.  Nerde olursanız olun gerek iş yerinden gerek evden  bizimle kontakt kurarak teknik servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. PS4 Onarım bu sektör alanında uzmanlık isteyen bir sektördür bu sebeple elektronik şakaya gelmez ve siz de elektronik cihazlarınız kesinlikle bir uzmana teslim etmelisiniz. ixirplaystation servisi olarak bu mevzuda da daima siz kıymetli müşterilerimizin yanında olmaktan gurur ve onur duymaktayız. Son zamanlarda meydana gelen güncelleme hataları da dahil olmak suretiyle her türlü soruna çeşitli çözümler sunmaktayız. İnternette yer edinen yalan yanlış bilgiler ile cihazınızın tamamen hasar görmesine niçin olmadan en yakın servisimize başvurmayı dikkatsizlik etmeyiniz. Bazı web sitelerinde verilen ps4 hata kodları ve açıklamaları ve ya çözüm önerileri yönünde sunulan bilgilere güven etmeyiniz. Bu sebeple yazılımsal ve ya teknik anlamda problemler hepimiz tarafınca evde kolayca çözülebilecek problemler değildir. Bunun için kesinlikle ve kesinlikle bir uzmandan yardım almanız gerekmektedir. Size hizmet veren tüm alan kişi danışmanlarımız ve teknik ekibimiz alanında uzman kişilerden seçilmektedir. Memnuniyetiniz bizim için mühim.

Playstation 4 Tamiri

PS 4 Onarım işlemi, her teknolojik cihazda olduğu benzer biçimde uzman kişiler tarafınca ustalaşmış bir emek verme yapılmasını gerektirir. Bu sebeple teknolojik bir aletin onarımında yapılabilecek en küçük bir hata, aleti kullanılamayacak bir hale getirebilmektedir. Cihazın hata tespiti hatta onarımı doğru yapılsa bile ufacık bir entegre hatasında, dönüşü olmayacak bir arıza oluşabilir. Bu yüzden teknolojik cihazlarda, bilhassa PS4 Onarım mevzusunda uzman bir ekiple çalışmalısınız. Bu uzman ekip de yılların vermiş olduğu deneyim ile PS4 Onarım mevzusunda ustalaşmış bir emek verme yürüten firmamızda mevcuttur. Tecrübeli bir ekibe haiz olmamızın yanı sıra, ekibimizdeki tüm personeller gelişime açık ve son teknolojiye uyumlu şekilde çalışıp kendilerini devamlı geliştirmektedirler.

Firmamızın PS4 Onarım mevzusunda emek harcaması ise şu şekildedir: Ilk olarak cihazınızı bizlere kargo yöntemiyle teslim ediyorsunuz. Hemen sonra cihazınızı teslim alınca, lüzumlu işlemler sonucu cihazınızın problemini tespit ediyoruz. Bundan sonrasında da cihazınızda yapılması ihtiyaç duyulan PS4 Onarım işlemini buluyoruz. Bu işlemler esnasında sizi devamlı bilgilendiriyoruz. Çözüm işleminin bulunmasından sonrasında da siz değerli üyelerimizin onayınızı istiyoruz işlemin uygulanması için. Onay verdiğiniz takdirde uzman ekibimiz oldukça titiz ve ustalaşmış bir emek verme ile işlemi gerçekleştiriyor. Cihazınızda parça değişimi yada tamiri işlemi gerçekleştiriliyor. Bu işlemler sonucunda aygıt onarım edilmiş ve onarılmış şekilde, tüm bakım işlemleri gerçekleştirilmiş şekilde tarafınıza ulaştırılıyor. Bu onarım işleminden sonrasında cihazınız ve eğer cihazda bir parça değiştirilmişse güvence altına alınıyor. Güvence kapsamında eğer herhangi bir arıza oluşursa parasız bir halde cihazınızın yeniden tamiri yapılıyor.

Firmamız seneler ilkin kurulmuş olup, elektronik alet ve bilhassa Dora Playstation PS4 Onarım mevzusunda yılların vermiş olduğu deneyim ile beraber alanında uzmanlaşmıştır. Çalışan kişilerin profesyonelliği, titiz bir halde emek harcaması, firmamızı PS4 Tamiri mevzusunda Türkiye’nin en iyi firmalarından birisi yapmakta. Fiyat mevzusunda da sizleri temin ederiz ki fiyat performans açısından en kaliteli hizmeti alacaksınız. Bundan düşük fiyata bu kalitede bir hizmet Türkiye’de bulunmamaktadır. Alan kişi memnuniyeti de daima bizim için en mühim kriterdir. Firmamızdan PS4 Onarım mevzusunda kesinlikle memnun kalacaksınız.

İletişim Detayları

Adres: Selahattin Pınar Cd.Yaşarbey Sk.NO 3/C Mecidiyeköy Şişli – İSTANBUL

Telefon: 0(212) 278 0270 | 0(532) 305 6282

E-Mail: info@ixirplaystation.Com

Website: https://ixirplaystation.com

Sitemap:https://www.playstationtamiri.com.tr/sitemap.xml