Ps4 Pro Tamiri

4k içeriklerin yaygınlaşmasıyla beraber Sony şirketi da ps4’ün 4k destekleyen modeli olan ps4 pro’yu piyasa sunmuş bulunuyor. Bu konsol yardımıyla oyuncular oldukca daha gerçekçi ve heyecanlı bir oyun deneyimine merhaba diyecek. Doğal olarak bu oyun deneyimini yaşayabilmeniz için yalnız ps4 pro’ya haiz olmanız yetmiyor, hem de 4k destekleyen bir televizyona da haiz olmanız gerekiyor. Eğer bu konsola sahipseniz yaşadığınız arızalarda servisimize başvurarak ps4 pro tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Böylece 4k oyun deneyiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Daha Sağlam

Sony ps4’ün ebatlarını birazcık büyütmüş olsa da fazlaca daha sağlam bir cihazın ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Kasasında büyük sağlamlaştırmalara giden Sony cihazın zarar görme ihtimalini en aza indirmek için lüzumlu önlemleri almış görünüyor. Sadece buna karşın ps4 pro da bir elektronik aygıt ve bazen arıza yapabilmektedir. Bu şeklinde arızalarda ps4 pro servis işlerini son aşama titiz bir halde gerçekleştiren firmamız arızaların yine meydana gelmemesi için garantili bir halde onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Hususi Onarım Ekipmanı

Ps4 pro tamiri için hususi ekipmanlara haiz olmak gerekmektedir. Hususi tornavida seti şeklinde cihazlar olmadan gerçekleştirilmeye çalışılan onarım işlemleri ne yazık ki başarısızlıkla sonuçlanmakta ve cihazda ciddi hasarlar oluşmasına niçin olabilmektedir. Bunun için ps4 pro onarım işlemleri için hususi ekipmana haiz olmayan ve bu mevzuda uzmanlığı bulunmayan kişilerin cihazınızı onarım ettirmemenizi öneriyoruz. Servisimiz tamamen ps4 pro onarım işlemi için hususi olarak hazırlanmış ekipmanlarla ve bu mevzuda hususi olarak eğitilmiş personelle cihazınızdaki arızaların sorunsuz bir halde onarım işlemini tamamlamaktadır. Böylece sizde cihazınızı onarım ettirmek isterken daha değişik sorunlarla karşı karşıya gelme riskinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Garantili Ps4 Pro Onarımı

Playstation oyun konsolları üstüne uzmanlaşmış olan servisimiz müşterilerinin memnuniyetini esas alarak çalışmalarına devam etmektedir. Bu bağlamda müşterilerimizin aynı problemi yine yaşamaması için garantili ps4 onarımı yaparak cihazda meydana gelen işlemin 1 yıla kadar servisimizin garantisi altında kalmasını sağlamaktayız. Böylece onarım gören parçada yaşanacak herhangi bir sıkıntıda servisimize gelmiş olarak parasız bir halde onarılmasını sağlayabilmektesiniz.