Ps4 Kol Tamiri

Ps4 Kol Tamiri | Playstation 4 Dualshock Joystick Tamiri ve Değişimi, Playstation Kol Tamiri lastik, iç aksan, topuz, tuşların ve kasanın değişimi ve tamiri.

Ps4 dualshock joystick kol tamirinde meydana getirilen bazı işlemler alttadır. Her türlü sual ve ücret bilgisi için bizi arayın.

  • Ps4 kol tüm iç aksanların ve takımların değişimi ve tamiri,
  • Ps4 Şarj olmayan kol tamiri,
  • Ps4 Wi-fi bağlanmayan kol tamiri,
  • Ps4 kolun cihaza bağlanmama problemi tamiri,
  • Ps4 kol topuz başlıkları tamiri ve değişimi,
  • Ps4 kol tuşu basmama hatası tamiri ve değişimi,
  • Ps4 kol kasa değişimi, 4 değişik renk seçeneği,

Playstation modellerinin en sonuncusu olan ps4 için, şirket olarak ps4 tamiri hizmeti vermekteyiz. Firmamız bundan 6 yıl ilkin 2010 senesinde kurulmuş olup sizlere en iyi ve kaliteli bir halde hizmet vermeye iş yapmaktadır. Playstation 4 ürünleriniz, her teknolojin ürünün arızalandığı benzer biçimde arızalanabilir yada problemler çıkartabilir. Bu şekilde durumlarla karşılaştığınızda kaliteli, güvenilir ve de kendi alanında hakkaten uzman olan şahıs yada kurumlara başvurmanız gerekmektedir. Ps4 Kol Tamiri Uzun seneler süresince deneyim edinerek fazlaca sayıda onarım ve onarım işlemini halletmiş durumdayız. Bu yüzden piyasada karşılaşılan tüm sorunlara aşina hatta uzman olmaktayız. Tecrübemizle sizlere en uygun fiyatlı ve en doğru çözümü sunmaktayız. Nerede ise piyasadaki tüm Playstation 4 Servisi işini icra eden kişiler bilgili olmadıkları halde her mevzuda bilgiliymiş benzer biçimde davranırlar. Oysa amatörce yaptıkları işten dolayı sizleri fazlaca zor durumda bırakmaktalar. Ek olarak amatör olmasın dediğiniz ustalaşmış yetkili servisler de fazlaca yüklü oranda para istemekteler. Ekibimiz, sizlere uzman ve kaliteli bir hizmet için, bununla beraber fiyat mevzusunda da fahiş ücretlere kaçmadan destek olacaktır.

Birçok teknolojik üründe fabrikada oluşmuş yada kullanıcının kendi hatası sonucu oluşmuş arızalar meydana gelebilir. Bu arıza ve problemlerin en doğru çözümlerini Play Station 4 Servisi olarak sizlere sunmaktayız. Tüm sorunlarınızı halledebileceğimizin garantisi mevcuttur. Ürününüzü tarafımıza kargolayın ve lüzumlu işlemlerin yapılmasını gönül rahatlığıyla bekleyin. Bu süreç içinde emek harcama ekibimiz sizlerle devamlı bağlantı halinde olacaktır. Cihazınız hakkında güncel ve doğru detayları sizlerle paylaşacaktır. Cihazınıza yapılacak tüm işlemler bilginiz dahilinde yapılacaktır. Ustalaşmış emek harcama ekibimiz sizlere en kaliteli playstation servisi hizmetinin garantisini de vermektedir. Eğer cihazınızda meydana getirilen onarım ve bakım işleminin peşinden herhangi bir sorun oluşursa cihazınız güvence kapsamı altında tekrardan incelemeye alınacaktır. Bizim için müşterilerimizin kısaca sizin memnuniyeti devamlı için ön plandadır. Bu sebeple çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. Ekibimiz işini profesyonelce yapmaktadır. Bizlerden alacağınız hizmetten memnun kalacağınızı düşünmekteyiz. Play Station 4 Servisi için Türkiye’nin bir numaralı kurumu olarak kendimize güvenmekteyiz.

İletişim Detayları

Adres: Selahattin Pınar Cd.Yaşarbey Sk.NO 3/C Mecidiyeköy Şişli – İSTANBUL

Telefon: 0(212) 278 0270 | 0(532) 305 6282

E-Mail: info@ixirplaystation.Com

Website: https://playstationtamiri.com

Sitemap: https://www.playstationtamiri.com.tr/sitemap.xml

Leave a comment