Ps3 Teknik Servis

Ps3 Teknik Servis | Ps3 Teknik Servisi, Ps3 Servis, Playstation Servis, Deneyimli Uzman Personel ve Orjinal Parçalar ile Garantili Ps3 Tamiri.

 

Tüm cihazlarda olduğu benzer biçimde Playstation 3 Onarım işlemi de cihazın performansı ve güvencesi için ustalaşmış takımlar tarafınca yapılmalıdır. Cihazlarda onarım işlemi esnasında gelebilecek en küçük bir zarar cihazınızı tamamen kullanışsız bir hale getirebilir. Cihazınızdaki hatalar tespit edilirken bile oluşan problemler kalıcı olabilir. Hatta cihazınız doğru bir halde onarım edilse bile son kısım olan entegrasyon kısmında yapılacak ufacık bir hata sonucu kullanılamaz hale gelebilir. Bu sebeple her mevzuda olduğu benzer biçimde Ps3 teknik servis mevzusunda da uzman emek verme ekiplerini tercih etmelisiniz. Firmamız sizlere uzun seneler süresince beraber çalışan ustalaşmış bir emek verme ekibi ile hizmet vermektedir. Bilhassa Playstation 3 teknik servis mevzusunda sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Ekibimiz hem oldukca tecrübeli hem de hem de devamlı yenilikleri takip etmekte. Bu sebeple her geçen gün daha kaliteli bireylerden oluşan bir ekibe haiz olmaktayız.

Playstation 3 onarım işlemimiz şu şekilde yapılmakta: İlk başta siz cihazınızı bizlere Türkiye’nin herhangi bir yerinden kargo ile ulaştırıyorsunuz. Cihazınızı teslim alınca, cihazınızda bazı emek harcamalar yapıyoruz ve problemi tespit ediyoruz. Playstation3 Onarım adı altında cihazınızda hangi onarımın yapılması icap ettiğini keşfediyoruz. Bulgu işlemi bitince sizlere işlem uygulanması sonucu oluşacak satmaca hakkında bilgilendirme yapmış olup onayınızı istiyoruz. Onayınızı aldığımız takdirde ustalaşmış emek verme ekibimizle beraber titizlik ve profesyonellikle yürüttüğümüz işlemleri cihazınız üstünde gerçekleştiriyoruz. Tüm işlemler esnasında sizleri gene 7/24 bilgilendiriyoruz. İşlemler bitince de cihazınızı tarafınıza kargoluyoruz. Ek olarak sizlere işlemler için bir güvence temin etmekteyiz. Cihazınız ve değiştirilen parçalar firmamız tarafınca güvence altına alınmaktadır.

Uzun süre ilkin kurulan firmamız Play Station 3 Onarım mevzusunda alanında uzman ve en tecrübeli emek verme çalışanlarından kurulu bir ekiple iş yapmaktadır. Ustalaşmış ve titiz bir emek verme ile Türkiye’nin en iyi Ps3 Onarım kuruluşlarından sayılmaktadır. Ek olarak firmamızın ana prensibi devamlı için müşteriyi memnun etmektir. Bu yüzden bizim firmamızdan alacağınız herhangi bir hizmet için kesinlikle memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Firmamızı tercih ettiğiniz takdirde bu memnuniyete haiz olacaksınız.

İletişim Detayları

Adres: Selahattin Pınar Cd.Yaşarbey Sk.NO 3/C Mecidiyeköy Şişli – İSTANBUL

Telefon: 0(212) 278 0270 | 0(532) 305 6282

E-Mail: info@playstationtamiri.com.tr

Website: https://playstationtamiri.com.tr

Sitemap: https://www.playstationtamiri.com.tr/sitemap.xml