Ps3 Kol Tamiri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Bırakınİşinizi...-min-1024x366.png

Ps3 Kol Tamiri | Playstation 3 joystick teknik servisi, Türkiyenin her yerinden parasız kargo imkanı ile. Detaylı informasyon için lütfen bizi arayın.

Ps3 ve ps4 şeklinde bilgisayar yazılımlı oyun araçlarında arızalanan tek şey cihazımız değildir. Bu oyunların çeşitli aksesuar aksamlarında da çeşitli problemler yaşanabilmektedir. Bunlara örnek olarak kolun kendi kendine hareket etmesi, cihazın kolu görmemesi, yada kolun hareket etmemesi, verilebilir. Bu biçim hataların bir bir çok kollarla ilgili olmayıp kasadan kaynaklı olmaktadır. Doraplaystation servisi olarak ps3 kol tamiri mevzusunda da size oldukça çeşitli kolaylıklar ve çeşitli çözüm önerileri sunmaktayız. Tüm kasalarımız bu çeşit kollara uyumludur ve onarım olmayan kollarda yeni garantili kollarla değişiklik imkanı da sunmaktayız. Eğer sorun kasadan kaynaklı ise gene onarım olmayan kasalarda yeni garantili kasalarla değişiklik imkanı sunmaktayız. Kasalarımız ile değişiklik taptıktan sonrasında kesinlikle kolların kendi kendine oynaması, hareket etmesi, oyuncuları harekete geçirme şeklinde problemleri kalmaz. Bunun da garantisini ek olarak vermekteyiz. 6 ay içinde bozulan ürünleri parasız onarım ve parasız değişiklik imkanı sunmaktayız.
Playstation oyunlarınız ile ilgili her daim hizmet vermeyi amaç edinen firmamız siz değerli ziyaretçilerimizin yardımıyla ve sizler için ayakta durmaktayız. Siz kıymetli müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermek için devamlı olarak değişiklik ve yeniliklere ulaşmaya emek harcayarak en güvenilir hizmeti vermekteyiz. www.ixirplaystation.com web sitemiz aracılığı ile tüm sual ve sorunlarınızı bizlere iletebilirsiniz. Aynı süre da 7 gün 24 saat bilişim alanında uzman kadromuz ile de sizlere kusursuz hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Verdiğimiz hizmet yalnız aksesuar ve aygıt işlemleri ile de kısıtlı değil. Bunun yanında her türlü yedek parça onarım ve değişiklik mevzusunda da daima siz değerli ziyaretçilerimizin yanında olacağımızın sözünü veriyoruz. Kaliteli hizmet ve güler yüzlü çalışanlarımız ile siz değerli ziyaretçilerimizin memnuniyeti bizim için hep ilk sırada. Bunun yanı sıra oldukça çeşitli oyun seçeneklerimiz ile de kendinize yeni oyun alanları açabilir ve sevdiklerinizle beraber oyun oynamanın tadına varabilirsiniz. Üstelik onlarla yarış içine girerek oyunlarınızı maratona çevirebilir ve bir araya geldiğiniz zamanlarda da daha heyecanlı bir oyun rekabetine ve ya rekabet muhabbetine girebilirsiniz. E hayatınızı daha keyifli hale getirmek için hala neyi bekliyorsunuz?