PS3 Kırma İşlemi

Detaylı Bilgi İçin : 0(212) 278 0270

Playstation oyun konsolu yardımıyla insanoğlu dostlarıyla oldukça keyifli vakitler geçirebilmektedir. Bu da bu oyun konsolunun senelerdir en beğenilen oyun konsollarının başlangıcında gelmesinin ana sebeplerinden biridir. İnsanlar uzun süre paralar biriktirerek playstation almaya çaba ederler. Sadece oyun konsolundan sonrasında bu sefer oyun almaya sıra gelir. Playstation bilhassa öğrenciler içinde oldukça sevilen bir konsoldur. Öğrencilerin maddi durumlarının çok da fazla iyi olduğu söylenemez. Bu durumda öğrencilerin yüksek fiyatlardan oyun alacak parasının olmadığını söylememiz gerek. Sadece ps3 kırma işlemi ile ps3 oyun konsollarında orijinal olmayan oyunları oynamak mümkün olabilmektedir. Böylece ps3 fanatikleri düşük maliyetle oyunları rahat bir halde oynama fırsatını yakalamaktadır.

Ps3 Kırma İşleminin Tutarları

Ps3’ünü kırdırırken fiyat doğal olarak ki oldukça önemlidir. Sadece ilk olarak bir mevzuya değinmek istiyoruz. Ps3 kırdırma işlemi oldukça riskli bir işlem olduğundan bu işlemin kesinlikle uzman kişiler tarafınca yapılması gerekmektedir. Evinizde bu işlemi hayata geçirmeye kalkışmanız ya da uzman olmayan kişilerce bu işlemi yaptırmanız ps3’ünüzde geri dönüşü olmayan sorunlara niçin olabilir. Bu açıklamayı yaptıktan sonrasında ps3 kırdırma fiyat mevzusuna ulaşınca, genel olarak 75 liradan başlamış olan fiyatlarla ps3’ünüzü kırdırma şansına haiz olabilirsiniz. Kırılan ps3’ün hard diskine yükletmek istediğiniz oyun adedine bakılırsa bu fiyat artmakta ve 150 liraya kadar çıkmaktadır. Bu da tamamen size bağlı olarak değişen bir durumdur. Kırdırdığınız konsolunuza ne kadar oldukça oyun yükletirseniz fiyat da o denli artacaktır.

Ps3 Kırma İşleminin Avantajları Nedir?

Eğer oyunlara yüksek ücretler ödemek istemiyorsanız oyun konsolunuza ps3 kırdırma işlemi yaptırmanı gerekmektedir. Bu sayede cihazınızla kopya oyunları ister hafızasından isterseniz de konsolunuza bağlayacağınız USB depolama birimiyle oynamanız mümkün olacaktır. Bu da minimum maliyetle birçok oyunu oynayabilmeniz anlamına gelmektedir. Konsola cd tak çıkar yapmak zorunda kalmayacağınız için bu bunaltıcı işlemden de kurtulmuş olacaksınız. Bu da oyun konsolunuzun cd okuyucusunun ömrünü uzatacaktır. Konsolunuz cd okuma derdiyle uğraşmayacağı için sistem oldukça daha süratli yüklenecek ve oyunları oldukça daha süratli bir halde açabileceksiniz. Son olarak çıkan oyunlarla beraber nerede ise tüm oyunları sorunsuz oynama fırsatına haiz olabileceksiniz.