Playstation Tamir Hizmeti

Playstation bozulmalarında kaliteli ve son derece de uygun fiyatlı hizmetler verecek olan  playstation teknik servisi tüm playstation arızalarında kesin çözüm odaklı işlemler yürütmektedir. Oldukça hassas olan Playstationlar sistemsel olarak ya da yapısal olarak arızalanabilmektedir.

Kullanıcı kaynaklı veya direkt olarak yedek parçalardan kaynaklanan Playstation sorunlarında internet üzerinden hizmet veren teknik servis işlemlerinde Playstationları kargoya vermeniz ve teknik servis adresine göndermeniz yeterli olacaktır.

Playstation 4 Yedek Parça Değişimi

Teknik servise ulaşan Playstationlar öncelikle arızasının ne olduğu yönünde araştırılmakta ve bunun Playstation belli cihazlar ile denetlenmektedir. Arızları tam olarak belirlendikten sonra sizler ile iletişime geçilir ve uygulanacak olan işlemler detaylı şekilde belirtilir ve tamirat işlemleri başlamış olur.

Playstation 4 tamiri veya diğer modellerde tüm tamirler en geç üç gün içerisinde tamir edilir ve adreslerinize geri kargo yapılır. Oldukça kaliteli ve son derece de hızlı bir şekilde tamir edilen Playstationlarda herhangi bir parça hatası varsa parça değişimi de gerçekleştirilebilmektedir. Sony Türkiye garantisi bitmiş olan tüm cihazlarınıza 3 ay garantili tamir hizmeti veriyoruz.

Garantili Playstation 4 Tamiratı

Playstationlar tamir edildikten sonra uzun süre boyunca garanti kapsamında olmaktadır. Aynı hatadan kaynaklanacak olan sorunlarda ücretsiz şekilde tamirat hizmeti sunulur ve oldukça da yüksek kalitede hizmet sağlanmış olunur.

Tamamen profesyoneller tarafından giderilecek olan ps4 arızaları veya yedek parça değişimleri son sistem şekilde giderilmekte ve bu tamiratlar en uygun fiyatları ile gerçekleştirilecektir.