Playstation Servisi

Playstation Servisi ve Playstation 4 Servisi her türlü ps3 tamiri, arıza ve aksan değişimleri için ustalaşmış kadromuz ile Ps4 Kol Tamiri vePlaystation Servis.

Kaliteli, güvenilir ve ustalaşmış bir ekiple sizlere playstation servisi mevzusunda hizmet vermekteyiz. 6 yıl ilkin kurduğumuz bir ekiple yola çıktık ve bugün 6 senenin vermiş olduğu tecrübeyle beraber uzmanlaşmış durumdayız. Teknolojiyi yakından takip eden ve teknoloji mevzusunda iyi derecede data sahibi olan ekibimizdeki kişiler Ps4 Tamiri mevzusunda da uzmanlaşmış seviyededir. Daha evvelde birçok kez Ps4 Teknik Servis mevzusunda emek harcama yürüten ekibimizin karşılaşmış olduğu en sık problemler sırasıyla şunlardır:

 • Ps4 cihazında görüntünün gelmemesi problemi,
 • Ps4 cihazında mavi ışık problemi,
 • Ps4 cihazında görüntü grafik arızalanması,
 • Ps4 aletinin Cd okuma kısmının bozulması (göz değişimi),
 • Ps4 aletinin Cd’yi alıp verme mevzusunda problem çıkarması,
 • Ps4 aygıt Anakart tamiri,
 • Ps4 aygıt Çip değişimi,
 • Ps4 aygıt Harddisk arızası,
 • Ps4 Besleme ve Fan arızaları,
 • Ps4 Soketlerde ve Usb’de arıza olması,
 • Ps4 Soğutma sistemi modifiyesi,
 • Ps4 Kasa ile alakalı problemler.

Bu 12 problem ve de daha birçok problem günümüzde Ps4 kullanıcılarının çoğunlukla karşılaşmış olduğu sorunlardır. Hepimiz bu sorunları çözmek için varız. Uzun yılların verdiği tecrübeyle en doğru işlemleri cihazınıza uygulayacak ve sizlere sorunsuz bir halde tamiri yapılmış, onarılmış bir halde cihazınızı teslim edeceğiz. Cihazınızda meydana getirilen onarım ve bakım işlemlerinden sonrasında cihazınız firmamız tarafınca güvence kapsamına alınmaktadır. Ek olarak cihazda herhangi bir parça değiştirilirse bu parçalar da güvence kapsamında olacaktır. Ps4 Tamiri mevzusunda en oldukça güvenebileceğiniz ve Türkiye’nin en ustalaşmış hizmetini alabileceğiniz yer olarak, siz değerli üyelerimizin memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Bu yüzden her işimizi titizlikle yapmaktayız. Cihazınızı teslim aldığımız andan itibaren sizlere aygıt ile alakalı tüm detayları detaylarıyla beraber aktarmaktayız. Cihaza sizin bilginiz haricinde herhangi bir onarım, işlem uygulamamaktayız. Fiyat mevzusunda da en uygun ödeme koşullarıyla sizlere destek olmaktayız. Firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve kaliteli, ustalaşmış çalışmanın vermiş olduğu alan kişi memnuniyetine haiz olabilirsiniz. Alan kişi memnuniyetinin esas ilke olduğu emek harcama prensiplerimizi playstation tamiri mevzusunda eksiksiz bir halde uygulamaktayız. Lütfen arızalı ps4 cihazlarınız için bizi arayın yada mail atın.


Playstation Servis

Playstation onarım servisi olarak biz, müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak için tüm imkanları kullanıyoruz. Cihazın kargolanması, Arızanın Tespit Edilmesi, Yapılabilecekler İçin Alan kişi Bilgilendirmesi şeklinde bir fazlaca adımı kullanıcı odaklı düşünüp çözüm üretiyoruz. Parasız kargo ile tüm şehirlerden bizlere arızalanan ps3 ve ps4 cihazlarınızı gönderebilirsiniz. Arızalanın ps4 cihazlarınızı garantili olarak onarım ederiz ve yapılacak onarım işlemlerinde ustalaşmış bga cihazlarını kullanırız. Parça takılması durumunda orjinal parça kullanırız. İstek halinde denk parça da takılabileceği şeklinde tüm seçenekler müşteriye bırakılır. Detaylı informasyon için bizlere 0212 213 8716 ve 0212 266 5169 numaraları durağan(durgun) hatlardan ulaşabilirsiniz.

Playstation 4 Mavi Işık Arızası Tamiri

Servisimize playstation ve takıları ile ilgili her türlü sorununuzda her an başvurabilirsiniz. Telefonda deneyimli personellerimiz size lüzumlu bilgilendirmeleri gerçekleştirecektir. Eğer sorununuz telefonda halledilemeyecek bir durumsa servisimize gelmiş olarak teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Isterseniz cihazınızdaki arıza giderilirken teknik personelimizi izleyerek hangi işlemlerin gerçekleştirildiği mevzusunda bilgilenme şansına haiz olabilirsiniz. Uzman personelimiz cihazınıza meydana getirilen her müdahale ile ilgili sizi bilgilendirerek cihazınızın tamiratını saydam bir halde gerçekleştirecektir. Siz de bu ayrıcalıklı hizmetten en uygun playstation 4 servis tutarları ile yararlanmak istiyorsanız servisimize telefon ederek ya da web sitemizin yazışma bölümünden ulaşmanın mümkün olacaktır.

PS4 Servisi: 2 Yıl Garantili Onarım Hizmeti

Playstation servis, insanların oyun konsollarında yaşadıkları sorunlara etkili olarak çözümler bulmaktadır. PS4 servis, çoğu zaman Playstation 4 ile ilgili sorunlarla ilgilenirken PS3 servis ise adını taşımış olduğu cihazlar ilgili sorunları çözmektedir. Ayrı servislerin olması, Playstation onarım işleminin cihazlara bağlı olarak değişkenlik göstermesiyle ilgilidir. Playstation tamiri, cihazın özelliklerine ve içinde yer edinen parçalara nazaran değişmektedir. Eğer her konsola aynı teknikler ile tamirat yapılırsa, alınacak olan netice beklentileri kesinlikle karşılamayacaktır.

Şimdi Arayın: 0850 346 30 57

Leave a comment