Playstation 4 Tamiri

Playstation 4 Tamiri | Ps Onarım, Sony Playstation Onarım,  Playstation 4 Tamiri, Playstation Teknik Servisi, Garantili Onarım. Ps4 Tamiri mevzusunda bizi arayabilirsiniz.

Firmamız Playstation 4 Tamiri konusunda profesyonel, güvenilir ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Bu hizmeti vermeye 6 yıl önce başlamış olup bugünlerde bu 6 yılın bizlere sağlamış olduğu deneyimlerle uzman personellere sahip bir ekibiz. Ekibimizdeki tüm kişileri teknoloji yakın takip ediyor ve teknoloji hakkında geniş bir bilgi yelpazesine sahip. PlayStation 4 Tamiri konusunda da yılların vermiş olduğu tecrübe hat safhadadır. Playstation 4 Tamir konusunda daha önce çok sayıda çalışma yapan ekibimiz, bu cihazlarda genel olarak PlayStation 4 görüntü gelmeme sorunu, Playstation 4 mavi ışık arızası, Playstation 4 göz değişimi, cd okuma kısmının arızalanması, Playstation 4 cd alıp verme sorunu, Playstation ana kart onarımı, Play Station 4 çip onarımı ve değişimi, Playstation 4 sabit disk problemleri, Playstation 4 fan ve besleme konusundaki problemler, Ps4 usb ve soketlerde oluşan arızalar, Playstation 4 soğutma sistemi ile ilgili değişimler ve Ps4 kasa problemleri konusunda çalışmalar yürütmüştür. Bu çalışmaların hepsi genel olarak bütün Playstation 4 kullanıcıları tarafından sıklıkla karşılaşılan problemlerden oluşmaktadır. Diyeceğimiz o ki, ekibimiz karşılaştığınız problemle ilgili çalışmayı daha önce bir veya birden çok kez çözmüştür. Karşılaştığınız bütün problemlere tecrübemizle profesyonel bir şekilde yaklaşacağız. Bu sayede en kaliteli ve en doğru çözümü Play Station 4 Tamiri konusunda sizlere ulaştırmış olacağız. Türkiye’nin bütün illerine hizmetimiz bulunmaktadır. Cihazınızı gönül rahatlığıyla bizlere kargolayabilirsiniz. Cihaz hakkında yapılmış veya yapılacak bütün işlemler hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Firmamız en kaliteli ve en uygun ücretli iş prensibiyle çalışmaktadır. Müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnun kalması en büyük arzumuzdur. Ekibimizde çalışan profesyonel kişilikler ve uzman personeller sayesinde Playstation 4 teknik servisi konusunda en doğru işlemlerin cihazınıza yapılacağının garantisini vermekteyiz. Bu garantiyi somut olarak da sizlere bakım, tamir ve onarım işlemleri sonrasında vermekteyiz. Cihazınız işleme tabi tutulduktan sonra işlemin türüne göre belli bir süre için garantili olacaktır. Bizi tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.

İletişim Bilgileri

Adres: Selahattin Pınar Cd.Yaşarbey Sk.NO 3/C Mecidiyeköy Şişli – İSTANBUL

Telefon: 0(212) 278 0270 | 0(532) 305 6282

E-Mail: info@playstationtamiri.com.tr

Website: https://ixirplaystation.com

Sitemap: https://www.ixirplaystation.com/sitemap.xml